FORMULARZ KONTAKTOWY

Zostaw wiadomość

Wpisz imię i nazwisko

Nieprawidłowy numer telefonu


Uzupełnij formularz!

Uzupełnij formularz!
captcha

Skontaktuj się:

724 011 870

|
|
Katalog produktów

CARBObed (nowość) - łóżko do suchych kąpieli w CO2

CARBObed to łóżko do suchych kąpieli kwasowęglowych, będące alternatywą zarówno do zabiegów w wannie do kąpieli CO2, jak i do kąpieli wodnych. CARBObed jest proste w obsłudze i ekonomiczne – zabiegi nie wymagają rozbierania pacjenta, zużywają znacznie mniej gazu, czas zabiegu jest krótszy niż w przypadku kąpieli wodnych. To innowacyjne urządzenie do suchych kąpieli w CO2 dostępne jest już u nas!

CARBObed – innowacyjne łóżko do suchych kąpieli w CO2

Łóżko do suchych kąpieli w dwutlenku węgla ma wiele zalet w porównaniu z urządzeniami do kąpieli wodnych i kwasowęglowych. Przede wszystkim łóżko CARBObed zużywa znacznie mniej gazu (średnio około 18 l/min), co wynika z wyeliminowania konieczności napełnienia i opróżnienia wanny przed i po zabiegu. Powoduje to także znaczne skrócenie czasu przygotowania zabiegu. Urządzenie jest o wiele łatwiejsze w montażu, gdyż nie ma potrzeby zakładania instalacji doprowadzających i odprowadzających wodę. W szczelnej komorze CABRObed dochodzi do kontrolowanej cyrkulacji, co pozwala na skoncentrowanie gazu na konkretnym obiekcie. Od początku zabiegu dwutlenek węgla jest ogrzewany i nawilżany, co dodatkowo zwiększa jego efektywność. Cały przebieg zabiegu jest zautomatyzowany, sterowany przez urządzenie.

CARBObed – innowacyjne łóżko do suchych kąpieli w CO2

Kąpiele gazowe w dwutlenku węgla mają szerokie działanie terapeutyczne. Wskazania do suchych kąpieli CO2 to m.in.: choroby reumatyczne, nadciśnienie tętnicze, choroby serca i układu krążenia, oparzenia, odmrożenia, gangreny cukrzycowe itd.

 

I co ważne – zabiegi z wykorzystaniem CABRObed są kwalifikowane do refundacji przez NFZ tak samo jak zabiegi prowadzone z użyciem dwutlenku węgla w wannie.

 

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną PROMOCJĘ CENOWĄ na CABRObed!

 

Więcej informacji na temat CABRObed – łóżka do suchych kąpieli CO2 dostępne na TEJ stronie >>

 

MIMED © 2019