FORMULARZ KONTAKTOWY

Zostaw wiadomość

Wpisz imię i nazwisko

Nieprawidłowy numer telefonu


Uzupełnij formularz!

Uzupełnij formularz!
captcha

Skontaktuj się:

724 011 870

|
|
Katalog produktów

O nas

MIMED powstał z pomysłu Marcina Kasińskiego – fizjoterapeuty z wieloletnim doświadczeniem zarówno w leczeniu pacjentów, jak i w sprzedaży sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Od samego początku chciał stworzyć firmę będącą dobrym partnerem dla placówek, gabinetów oraz specjalistów prowadzących indywidualne praktyki. Firmę, która dobrze zna potrzeby i specyfikę środowiska medycznego. MIMED powstał z wizją profesjonalnej firmy handlowo-doradczej, która oferuje kompleksowy szeroki wybór produktów i opiera się na zindywidualizowanym fachowym podejściu do każdego Klienta.

 

Zespół firmy MIMED tworzą osoby z wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem w branży medycznej. Przekłada się to na realną korzyść dla Klientów - fachowe doradztwo pod względem handlowym, w wielu aspektach merytorycznych, praktycznych i prawnych prowadzenia działalności medycznej. Zespół specjalistów MIMED pomoże w wyborze optymalnego sprzętu, doradzi podczas planowania i przygotowania projektu inwestycji, opracuje najlepszą ofertę finansowania oraz indywidualnie dopilnuje sprawnej realizacji zamówienia.

 

Firma prowadzi działalność na terenie całej Polski. Realizuje zarówno kompleksowe zamówienia dla całych placówek medycznych, jak i indywidualne zakupy do prywatnego odbiorcy.

 

Witryna www.mimed.com.pl jest obecnie na etapie budowy i stałego uzupełniania o kolejne produkty. Pełna oferta firmy dostępna jest u przedstawicieli handlowych (patrz: Kontakt), produkty dostępne na stronie internetowej stanowią wyłącznie jej wycinek. W planach jest dalsze poszerzanie oferty o nowych kontrahentów oraz rozbudowa strony internetowej – w celu dostarczenia Klientom pełnego wirtualnego katalogu firmy i ułatwienia im sprawnego wyszukiwania produktów.

 

Jesteśmy dla Ciebie – zapraszamy do współpracy!

MIMED © 2019