FORMULARZ KONTAKTOWY

Zostaw wiadomość

Wpisz imię i nazwisko

Nieprawidłowy numer telefonu


Uzupełnij formularz!

Uzupełnij formularz!
captcha

Skontaktuj się:

724 011 870

|
|
Katalog produktów
Podaj swój adres e-mail

Katedra biczy szkockich T-ALTER/P

Katedra biczy szkockich T-ALTER/P
15 180,00 zł 14 420,00 zł (cena brutto)

Opis produktu

Katedra biczy szkockich T-ALTER/P jest jednym z najbardziej popularnych urządzeń wykorzystywanych w hydroterapii. Zabieg natrysku łączy w sobie jednocześnie działanie ciśnienia na ciało (efekt masażu) oraz temperatury co wzmaga reakcje fizjologiczne poddawanej zabiegowi okolicy. Wbudowany w katedrze termomieszalnik pozwala na precyzyjne ustalenie temperatury ciepłej wody. Natomiast „dźwignia zmiany temperatury wody” pozwala na szybką zmianę temperatury strumienia wody (zimna-ciepła, ciepła-zimna). Znajdujące się na pulpicie 3 węże pozwalają na aplikację wody strumieniem: deszczowym, nitkowym tzw. „biczowym” i otwartym tzw. „spadowym”.

Katedra T-Alter/P dodatkowo wyposażona jest w pompę i zbiornik wyrównujący ciśnienie wody podczas zabiegu. Model T-Alter/P jest przeznaczony dla użytkowników, posiadających instalację wodną, która nie spełnia dostatecznych wymagań technicznych, gwarantujących właściwą pracę urządzenia.

Atuty katedry biczy szkockich:

  • wbudowany w katedrze termomieszalnik pozwala na potencjalne ustawienie temperatury ciepłej wody,
  • wbudowana "dźwignia zmiany temperatury wody" pozwala na szybka zmianę temperatury strumienia wody (zimna-ciepła, ciepła- zimna),
  • znajdujące się na pulpicie 3 węże pozwalają na aplikację wody strumieniem: deszczowym, nitkowym tzw. "biczowym" i otwartym tzw. "spadowym".
  • wydajność katedry: 1 m3 = 35 minut przy ciśnieniu w instalacji 2 atmosfery.

Powiązane produkty

Katedra biczy szkockich T-ALTER
12 540,00 zł
11 912,00 zł
Taniej
MIMED © 2019